alt

Strażnicy Galaktyki: Volume 3 2023 • Cały Film • Online • Oglądaj

rating8
5 884
Ocen
calendar2023
time2h 30m
W "Strażnikach Galaktyki vol. 3" Marvel Studios nasza ulubiona banda odmieńców wygląda obecnie trochę inaczej. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa - zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Jednak wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa - misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

Aktorzy

Actor Zoe Saldaña

Zoe Saldaña

Actor Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Actor Vin Diesel

Vin Diesel

Actor Nathan Fillion

Nathan Fillion

Actor Karen Gillan

Karen Gillan

Actor Will Poulter

Will Poulter

Actor Christopher Fairbank

Christopher Fairbank

Actor Bradley Cooper

Bradley Cooper

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Martwe Zło: Przebudzenie

Obejrzyj Strażników Galaktyki 3 online za darmo

Fani Marvela z pewnością z niecierpliwością wyczekiwali premiery filmu Strażnicy Galaktyki 3. Ta produkcja studia Marvel Studios to zwieńczenie przygód tytułowej drużyny kosmicznych bohaterów. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji obejrzeć tej ekscytującej superprodukcji, koniecznie zerknij na nią zupełnie za darmo w internecie.

W trzeciej odsłonie Strażników Galaktyki powraca ulubiona paczka galaktycznych niedojrzałych bohaterów. W skład drużyny wchodzą między innymi Star-Lord, Gamora, Drax Niszczyciel, Rocket i uroczy Groot. Tym razem bohaterowie stają przed wyjątkowo trudnym zadaniem. Muszą stawić czoła Adamowi Warlockowi, potężnej istocie kontrolującej Wszechświat.

Fani MCU znajdą w tej produkcji wszystko, za co pokochali tę serię - mnóstwo akcji, humoru i niezapomnianych scen z udziałem ulubionych bohaterów. Na pewno zerknij na dynamiczną scenę pościgu z udziałem Rocketa i Star-Lorda na pustynnej planecie, a także wzruszającą sekwencję, gdy Groot ratuje przyjaciół, poświęcając swoje ramię.

Trzecia część to zarazem finałowa odsłona przygód Strażników Galaktyki, więc z pewnością warto nadrobić ten tytuł. Ze względu na swój kultowy status, film ten z pewnością przejdzie do historii Marvel Cinematic Universe. Dlatego jeśli jeszcze go nie widziałeś, zerknij na niego jak najszybciej!

Strażnicy Galaktyki: Volume 3

Nowe przygody Star-Lorda i spółki

Fani MCU dobrze znają Star-Lorda, Gamorę, Rocketa, Groota i innych strażników galaktyki z poprzednich części tej niezwykle popularnej serii filmów Marvela. Trzecia odsłona przynosi jednak zupełnie nowe przygody tych bohaterów. Tym razem będą musieli zmierzyć się z potężnym Adamem Warlockiem, który zagraża całemu Wszechświatowi Marvela.

W filmie na pewno nie zabraknie zwariowanych akcji z udziałem ulubionych postaci. Będziemy mogli zobaczyć m.in. jak Rocket i Star-Lord ścigają się po pustynnej planecie. Pojawi się też wzruszająca scena, w której Groot poświęca swoje ramię, by uratować przyjaciół. To pokazuje, jak mocno Strażnicy są ze sobą zżyci i Gotowi poświęcić wszystko w walce ze złem.

Prócz wspomnianych bohaterów, w filmie pojawią się też inne znane z MCU postacie, jak choćby Thor, czy Nebula. Wszyscy oni będą musieli stanąć ramię w ramię, by pokonać potężne zło. Ich przygoda jest pełna akcji, humoru i wzruszeń - wszystkiego, za co pokochaliśmy Strażników Galaktyki.

Jeśli jeszcze nie widziałeś tej superprodukcji, koniecznie zerknij na nią w internecie. To świetna okazja, by poznać nowe losy ulubionych bohaterów i poczuć klimat kończącej się ery Strażników Galaktyki w MCU.

Powrót ulubionej drużyny po latach

Minęło już kilka lat od wydarzeń z poprzednich części przygód Strażników Galaktyki. Bohaterowie zdążyli się zestarzeć i zmienić. Jednak w trzeciej odsłonie znów łączą siły, by stawić czoła nowemu zagrożeniu dla Wszechświata. To świetna okazja, by zobaczyć, jak potoczyły się dalsze losy ulubionych postaci.

Przede wszystkim powraca cała paczka znana z poprzednich części - Star-Lord, Gamora, Drax Niszczyciel, Rocket i Baby Groot, który teraz jest już dużym Grootem. Po latach bohaterowie są starsi, ale wciąż gotowi stawić czoła złu. Do drużyny dołączają także inne znane postacie z MCU, jak Nebula, Mantis czy Thor.

To wspaniała okazja, by zobaczyć, jak potoczyły się dalsze losy ulubionych bohaterów po latach od ich ostatniej wspólnej przygody.

W trzeciej części Strażników na pewno nie zabraknie nawiązań do poprzednich wydarzeń z udziałem tych postaci. Przy okazji nowej misji bohaterowie wspominają dawne czasy i sytuacje, które ich łączyły. To sprawia, że film jest swoistym zwieńczeniem dotychczasowych losów Strażników Galaktyki.

Jeśli tęsknisz za Rocketem, Grootem i innymi bohaterami, koniecznie zerknij na tę część. To świetna okazja, by ponownie spotkać ulubioną drużynę w nowej, ekscytującej przygodzie pełnej akcji i humoru.

Ekscytująca akcja i efekty specjalne

Trzecia część przygód Strażników Galaktyki to istny festiwal akcji i efektów specjalnych. Film przepełniony jest dynamicznymi scenami walk i pościgów z udziałem głównych bohaterów. Całość utrzymana jest w tym samym szalonym, dynamicznym stylu, który tak polubili fani poprzednich części.

W produkcji znajdziemy m.in. zapierającą dech w piersiach scenę pościgu Rocketa i Star-Lorda po pustynnej planecie. Bohaterowie ścigają się na swoich pojazdach, strzelając do przeciwników i wykonując ryzykowne manewry. To tylko jeden z przykładów zwariowanej akcji, jaka czeka na widzów.

Oczywiście akcja przeplata się ze scenami komediowymi z udziałem ulubionych bohaterów. Szczególnie duet Rocket i Star-Lord dostarcza wielu zabawnych momentów. Ich dryfujący statek Kosmiczny Express również odgrywa istotną rolę w tej zapierającej dech w piersiach przygodzie.

Fani poprzednich części na pewno nie będą zawiedzeni poziomem akcji i humoru. Jeśli więc szukasz rozrywki pełnej efektów specjalnych i dynamicznych scen, zerknij na Strażników Galaktyki 3. To dwie godziny znakomitej zabawy w kosmicznym stylu!

Strażnicy Galaktyki: Volume 3

Niezapomniane sceny z udziałem Rocket i Groota

Rocket i Groot to zdecydowanie dwaj najbardziej charakterystyczni i lubiani członkowie drużyny Strażników Galaktyki. Ich udział we wszystkich częściach gwarantował mnóstwo zabawnych scen i niezapomnianych momentów. Podobnie jest i tym razem - zwierzęco-roślinny duet dostarcza wielu powodów do śmiechu.

Rocket wnosi do akcji swoje cięte riposty i cyniczne komentarze. Groot z kolei, mimo że dorósł, wciąż zachowuje nieco dziecięcą niewinność. Ich interakcje z innymi członkami drużyny, szczególnie ze Star-Lordem, gwarantują wiele wesołych momentów.

Jednak oprócz humoru, duet Rocket-Groot dostarcza także wzruszeń. Szczególnie poruszająca jest scena, gdy Groot poświęca swoje ramię, by ocalić przyjaciół. Pokazuje to głębię relacji łączącej te postacie. Rocket zawsze traktował Groota jak młodszego brata i martwił się o niego.

Rocket i Groot to zdecydowanie dwaj najbardziej charakterystyczni i lubiani członkowie drużyny Strażników Galaktyki.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej przygód tych niezwykłych bohaterów, nie możesz przegapić trzeciej części Strażników Galaktyki. Na pewno dostarczy Ci wielu powodów do śmiechu, a także wzruszy niejedną sceną pokazującą głęboką przyjaźń Rocketa i Groota.

Finałowa odsłona kultowej serii

Trzecia część przygód Strażników Galaktyki to zwieńczenie tej niezwykle popularnej serii filmów Marvela. To ostatnia okazja, by zobaczyć losy ulubionych bohaterów walczących w obronie dobra we Wszechświecie. Dlatego każdy fan MCU po prostu musi zobaczyć ten film.

Produkcja zbiera wszystko to, za co fani pokochali poprzednie części - mnóstwo humoru, świetnie napisane dialogi, genialne kreacje aktorskie i oczywiście masę ekscytującej akcji. To pożegnanie z bohaterami, które na długo pozostanie w pamięci.

Film poniekąd podsumowuje dotychczasową historię Strażników, nawiązując do wielu wydarzeń z poprzednich części. Daje też odpowiedź na wiele nurtujących fanów kwestii. Jeśli interesuje Cię dalsze losy Star-Lorda, Gamory i reszty ekipy po prostu musisz go obejrzeć.

Miej świadomość, że to już ostatnia szansa, by zobaczyć tę paczkę w akcji. Dlatego jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, koniecznie zerknij na Strażników Galaktyki 3. To kultowy tytuł, który na zawsze przejdzie do historii Marvel Cinematic Universe.

Podsumowanie filmu Strażnicy Galaktyki 3

Trzecia część przygód Strażników Galaktyki to film, który koniecznie musisz zobaczyć. Zawiera wszystko, za co pokochaliśmy poprzednie odsłony - humor, świetnych bohaterów i masę akcji. Jeśli więc szukasz rozrywki, zerknij na ten tytuł w internecie zupełnie za darmo.

W produkcji powraca cała ekipa Strażników, którą znamy z poprzednich części. Tym razem bohaterowie muszą powstrzymać potężnego Adama Warlocka przed zawładnięciem wszechświatem. Czeka na nas wiele dynamicznych scen akcji z udziałem ulubionych postaci.

Film jest też nostalgicznym pożegnaniem z drużyną Strażników Galaktyki. Zawiera masę nawiązań do poprzednich części i odpowiada na nurtujące fanów pytania. Jeśli kochasz tę serię, po prostu musisz zobaczyć finałową odsłonę przygód kosmicznych bohaterów.

Podsumowując, Strażnicy Galaktyki 3 to obowiązkowy punkt programu dla wszystkich fanów MCU. Dynamiczna akcja, humor i wspaniałe sceny z ulubionymi bohaterami sprawią, że będziesz się świetnie bawić. Gorąco polecam zerknąć na ten tytuł online za darmo!

10 Podobnych Filmów:

  1. Ultimatum
  2. Aquaman i Zaginione Królestwo
  3. Skok w przestworzach
  4. Więzień labiryntu
  5. Aquaman
  6. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
  7. Sound of Freedom. Dźwięk wolności
  8. Shazam! Gniew bogów
  9. John Wick 4
  10. Thor: Miłość i grom
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 5884
Udostępnij serial
Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Witajcie! Jestem Kat, pasjonatka kina i twórczyni tego niezwykłego portalu filmowego. Tutaj nie tylko oglądamy filmy i seriale - tworzymy historię popkultury. Rozpalamy dyskusje, inspirujemy i kształtujemy gust kinomaniaków. Recenzje? To nasza specjalność! Nie boję się wyzwań ani trudnych tematów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - od klasyki po najnowsze hity. Zapraszam do świata pełnego emocji i niezapomnianych seansów!

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Strażnicy Galaktyki: Volume 3 bardzo mi sie podobał, moja ocena to 8
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Marvel Studios
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Strażnicy Galaktyki: Volume 3 można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

Latrki2

Strażnicy Galaktyki: Volume 3 to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 8. Gorąco polecam!
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 8. Warto poświęcić czas na obejrzenie Strażnicy Galaktyki: Volume 3.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 8 nie wzięła się znikąd - Strażnicy Galaktyki: Volume 3 po prostu wciąga.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 8, Strażnicy Galaktyki: Volume 3 udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Strażnicy Galaktyki: Volume 3 z oceną 8, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

Teezo21

Strażnicy Galaktyki: Volume 3 è buono e gli do 8 su 5884 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.

Produkcje o podobnych gatunkach

Bez litości 3. Ostatni rozdział

Fala uderzeniowa: Odliczanie ku tragedii

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Gwiezdne wojny: część VIII - Ostatni Jedi

Godzilla i Kong: Nowe imperium